Зустріч пройшла у просторі для роботи,творчості та відпочинку «Innerspace» в рамках «Behance Portfolio Reviews»,- пише Таблоїд Волині.
Вehance.net – всесвітньовідомий сайт,на якому представлені портфоліо дизайнерів різних напрямків з усіх куточків світу,а «Behance Portfolio Reviews» – всесвітня ініціатива глобальної онлайн-спільноти Behance,в рамках якої у багатьох країнах світу традиційно щопівроку проходять такі зустрічі. В Україні «Behance Portfolio Reviews» щорічно відбуваються у Києві,Львові,Харкові,Рівному,інших містах,і ось вдруге такий дизайнерський івент пройшов і в Луцьку. Ініціатори його проведення у нашому місті – дизайнер і каліграф Кирило Ткачо та художник-графік Марина Ткачова. Це був перший офіційний «Behance Portfolio Reviews» у Луцьку,адже минулого року організатори заходу не встигли вчасно подати заявку,тому зустріч була неформальна.
«Сенс цієї події – у розповіді про конкретні проекти: процес створення,результати,відгуки. У нас було сім виступів на різні теми: від веб-дизайну до фотографії,і від дизайн-освіти до фантастичного світу,втіленого у ліноритах. Тобто ідея було у тому,щоб різні доповідачі були фахівцями у різних напрямках дизайну чи мистецтва»,– розповів Кирило.
Один зі спікерів Олександр Кагор – лучанин,який живе і працює в Києві. Він має власну студію,займається веб-дизайном. Нещодавно він започаткував власний курс. Тож його запросили саме для того,щоб він розповів,як запустити та розвивати навчальний проект для дизайнерів. Луцька дизайнера Катя Яцушек займається ілюстрацією та каліграфією. Цього разу вона розповідала про лінорити. Ірина Гуртовенко говорила про особливості роботи фотографа у журналі,а веб-дизайнер Павло Левчук представляв компанію «Itembridge»,яка розробляє шаблони сайтів. Він розповів,як робити це дуже якісно,творчо і професійно. Вікторія Моклиця-Федина займається графічним дизайном,каліграфією. Але цього вона хотіла оповісти не про комерційну роботу,а про книжку поезії «Сезонна графіка»,до якої вона створила ілюстрації та загальне оформлення. Художниця та вишивальниця Ярослава Скрупник висвітлила тему вишивки у графічному дизайні,а сам Кирило Ткачов розповів про різні нові проекти: логотипи,каліграфію,фестиваль «Простір літер» та інше. Але лейтмотивом доповіді стала тема компромісів у дизайні та творчості.
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook