У Луцьку сперечалися про безкоштовні спортивні гуртки - Волинь.Правда

У Луцьку сперечалися про безкоштовні спортивні гуртки

Показати всі

У Луцьку сперечалися про безкоштовні спортивні гуртки

Місцем для дискусії стало приміщення клубу «Стріла». Саме навколо цього спортивного осередку згуртувалася ініціативна група батьків,яка просила у влади безкоштовних гуртків для свої чад. Під відповідним зверненням поставили підписи близько 1200 жителів мікрорайону.
Підтримав ініціативну громаду депутат Микола Яручик,до якого і зверталися лучани. За його словами,не всі батьки можуть оплатити заняття спортом для свої дітей. Це підтвердила представниця ініціативної групи Наталія Гуркіна,яка запевнила,що основна мета батьків – забрати дітей із вулиць та націлити на заняття спортом.
Під час розмови присутні згодилися на тому,що приміщення клубу потребує капітального ремонту та технічного працівника. Очільник комітету фізичної культури та спорту Луцькради Юрій Волинець зауважив,що у подібній ситуації знаходиться не лише «Стріла»,а й інші спортивні клуби міста.
То ж чиновник запропонував поповнити штат КП «Спорт для всіх»,яке в свою чергу забезпечуватиме свої осередки штатними працівниками відповідно до розробленого графіку. Депутати вирішили розглянути питання спортивних гуртків у місті комплексно. Для цього протягом двох тижнів збиратиметься необхідна інформація.
Напрацювання та ідеї обговорять 22 червня під час зустрічі,що організовуватиме секретаріат міської ради.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook