У Луцьку «спалили» ще один гральний клуб - Волинь.Правда

У Луцьку «спалили» ще один гральний клуб

Показати всі

У Луцьку «спалили» ще один гральний клуб

Про це інформує Патрульна поліція Луцька у соцмережі.
 
Близько 2 години ночі патрульним надійшов виклик від громадянина,який представився депутатом міської ради,що по проспекту Перемоги працює гральний клуб без відповідного на те дозволу.
 
За вказаною адресою інспектори виявили 8 комп’ютерів.
 
Оскільки заклад справді був відкритий після 22 години,то цим він порушив відповідне рішення виконавчого комітету. На адміністратора склали протокол за ст.182 КУпАП.
 
Також на місці події працювали слідчі,як з’ясують,чи законно взагалі працював даний заклад.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook