У Луцьку розслідуватимуть загибель бійця АТО - Волинь.Правда

У Луцьку розслідуватимуть загибель бійця АТО

Показати всі

У Луцьку розслідуватимуть загибель бійця АТО

Депутат міськради запропонував розглянути питання щодо розслідування трагічної загибелі внаслідок ДТП луцького військовослужбовця,який брав участь у зоні проведення АТО. Деталі озвучили під час 72-сесії Луцької міської ради 25 березня. Повідомляє «Волинська правда».

Депутат Роман Романюк у своєму запиті до начальника Луцького міського відділку міліції Ігоря Муковоза попросив деталі розслідування ДТП у ніч на 14 березня на вулиці Гордіюк. Депутат зазначив: про смерть чоловіка рідним повідомив очевидець трагічної події,а не працівники міліції. Романюк наголосив й на тому,що тіло загиблого пролежало під дощем протягом чотирьох годин,що є неприпустимим. Серед вражаючих деталей,народний обранець також назвав халатність медиків. Мовляв,повз місце аварії тієї ночі проїжджала карета швидкої допомоги,яка не зупинилась біля загиблого.

Депутат піддав сумніву висновок ДАІ щодо того,що загиблий переходив дорогу неправомірно,тим самим спричинив ДТП. Романюк попросив правоохоронців детально проінформувати його щодо причин ДТП. Зокрема,надати інформацію про власника авто,яке збило пішохода,а також висновок експертизи на вміст алкоголю та наркотичних речовин у крові водія.

Депутати запит Романюка підтримали.

Нагадаємо,в ніч з 13 на 14 березня на вул. Гордіюк у Луцьку трапилось трагічне ДТП,внаслідок якого загинув лучанин-військовослужбовець Микола Жиганюк,який приїхав на ротацію.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook