У Луцьку призупинили будівництво притулку для тварин - Волинь.Правда

У Луцьку призупинили будівництво притулку для тварин

Показати всі

У Луцьку призупинили будівництво притулку для тварин

Будівництво притулку для тварин через брак фінансування тимчасово призупинили. Про це стало відомо сьогодні 11 травня під час засідання постійної депутатської комісії з питань генерального планування, будівництва та житлово-комунального господарства.

Під час комісії присутні заслухали звіт заступника міського голови Костянтина Петрочука. Після цього слово взяв очільник комісії Андрій Козюра, який поцікавився станом будівництва притулку для тварин.

«Зроблена одна черга. Там збудоване місце, де буде операційна і лазаретний відділ. Закладений фундамент на наступну будівлю. За браком фінансування цей проект зупинено»,  – заявив Петрочук. За його словами наразі ведуть перемовини з англійською організацією щодо співфінансування.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook