У Луцьку під час благодійної джазової вечірки збирали кошти для 51-ї ОМБР - Волинь.Правда

У Луцьку під час благодійної джазової вечірки збирали кошти для 51-ї ОМБР

Показати всі

У Луцьку під час благодійної джазової вечірки збирали кошти для 51-ї ОМБР

Нагадаємо,що благодійний фестиваль,що мав відбутися у Луцькому замку,відмінили у зв’язку з трагічною загибеллю воїнів 51ї ОМБР.

На благодійному концерті від Луцького джазового клубу,що відбулася у DJ RING кафе 31 серпня,виступили джаз дует братів Ленартовичів «Дайте спокій» з Луцька та Taras Bakovsky Sextet (Україна-Польща). Ведуча – Наталка Войтович. Перед початком музичної програми до усіх присутніх звернулися Президент Луцького джазового клубу Олег Баковський та генеральний консул Республіки Польща у Луцьк Беата Бживчи. Вони закликали гостей вечірки виконати свій громадянський обов’язок через джаз та пожертвувати кошти на користь 51ї ОМБР.

Під час музичної програми на сцені також грав і Президент Луцького джазового клубу Олег Баковський,який виконував композиції і з гуртом «Дайте Спокій» і з секстетом Тараса Баковського. До імпровізацій долучився і консул Республіки Польща у Луцьку Кшиштоф Савіцкі.

Під час заходу на аукціон виставили й мистецький продукт – розписану орнаментом футболку від луцької мисткині Марії Оліферук,а вилучені кошти були покладені у скриньку для збору. Загалом під час вечірки зібрали 1639 гривень та 50 Євро.

Під патронатом: Генерального консульства Республіки Польща в м. Луцьку.

Незмінний партнер заходу ? Страхова компанія «PZU Україна».

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook