Про цю гарну новину повідомляє на своїй сторінці у Facebook керівництво зоопарку.
Ці тварини пережили чимало прикрощів та постраждали від негуманного ставлення до них попереднього власника. Адже звірі – колишні «експонати» пересувного звіринця Давида Худодяна,що «прославився» лихою славою на всю Україну. «Як ви пам’ятаєте,у нас на перебувають врятовані звідти ведмеді. Решту тварин тоді забрав на лікування й реабілітацію Рівненський зоопарк. Але питання їх подальшої долі залишалося відкритим. А оскільки у нас,у рамках реалізації програми з модернізації зоопарку,були побудовані якісні вольєри для дрібних хижаків,то ми після закінчення карантину забрали звірів на утримання до Луцька» – розповідають працівники луцького зоопарку.
У Рівному тварин у буквальному сенсі слова виходили. Адже всі вони були знесилені та хворі. Тій же рисі на життя давали відсотків з 10,вона навіть не могла ходити та їсти. До речі,такої тварини у колекції Луцького зоопарку до цього не було.
«Тому її появою тішимося. Ми дуже сподіваємося,що новоприбулим у нас сподобається і вони забудуть про всі прикрощі попереднього життя. Отож,щиро запрошуємо вам до Луцького зоопарку – найкомфортнішого місця відпочинку на природі у нашому місті. І нагадуємо,що у нас сьогодні свято – перший рік життя святкують тигренята,які з’явилися у нас як подарунок на відкриття після реконструкції» – пишуть на своїй сторінці у соцмережі працівники зоопарку.
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook