У Луцьку «обчистили» продуктовий магазин - Волинь.Правда

У Луцьку «обчистили» продуктовий магазин

Показати всі

У Луцьку «обчистили» продуктовий магазин

Це сталося вночі у вівторок,5 січня,- інформує ВолиньPost.
Невідомі особи вдерлися до магазину через вікно зі сторони складу і за 20 секунд винесли з магазину все,що назбиралося в касі за два дні.
Охорона приїхала через півтори хвилини.
За словами продавця,вона саме того дня залишила касу не в сейфі,оскільки на ранок цією сумою мала розрахуватися з постачальниками.
Після інциденту власники магазину взяли в охорони статистику викликів на адресу магазину,і з`ясувалося,що з 01.01.16 у приватну охорону було здійснено чотири хибних виклики. Ймовірно,таким чином зловмисники перевіряли час реагування охоронної служби.
Сума збитків не оголошується,триває слідство.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook