У Луцьку мізкували,як зробити Старе місто живим - Волинь.Правда

У Луцьку мізкували,як зробити Старе місто живим

Показати всі

У Луцьку мізкували,як зробити Старе місто живим

Так,планується створити інформаційні таблиці на в’їздах в обласний центр Волині,а також буклет для сліпих туристів із текстом Брайля.

Зауважимо,що минулоріч фінансування сфери туризму склало лише 70 тисяч гривень.

Під час обговорення цього питання член виконкому Богдан Климчук зауважив,що підземелля Луцька підтопленні і перебувають у жалюгідному стані. Начальник управління туризму та промоції міста Наталія Бунда відповіла,що луцькі підземелля перебувають у постійному користуванні у римо-католицької діацезії,тому Луцька міська рада не може виділяти на них фінансування.

Перший заступник Луцького міського голови Святослав Кравчук зауважив,що старе місто після 18-ої години стає мертвим. Начальник управління туризму та промоції міста Наталія Бунда відповіла,що слід створити гідні умови для бізнесу,для появи нових кав’ярень,ресторанів,готелів,а щодо Луцького замку,то,наприклад,потрібно відкрити двері у вежах,котрі нині зачинені і створити нові експозиції. Також потрібно потурбуватися про вечірню підсвітку історичних пам’яток Старого міста,щоб оживити його.

Луцький міський голова Микола Романюк позитивно оцінив роботу управління туризму та промоції міста і зауважив,що розвиток туризму в обласному центрі Волині – це спільна робота багатьох осіб.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook