У Луцьку – міжнародні змагання майстрів «королеви спорту» (ФОТО) - Волинь.Правда

У Луцьку – міжнародні змагання майстрів «королеви спорту» (ФОТО)

Показати всі

У Луцьку – міжнародні змагання майстрів «королеви спорту» (ФОТО)

Спортивні делегації Замостя,Любліна,Бресту,Сум,Донеччини та Рівненщини,а також місцеві спортсмени Волинської області сформували команди,що змагатимуться за перемогу. Вікова категорія учасників – спортсмени народжені 1999 року і молодші. Спортивне дійство відбувається за підтримки Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом». Спортивній програмі змагань передувала церемонія відкриття. До присутніх звернулися почесні гості та представники влади. Першим до мікрофону підійшов президент Федерації легкої атлетики Волинської області Володимир Рудюк,який подякував всім командам,що завітали до Луцька. Особливо відзначив спортивний функціонер делегацію з Маріуполя,яка подолала майже тисячу кілометрів,аби дістатися на змагання.
Естафету вітань у Володимира Рудюка перейняв виконавчий директор Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» Орест Маховський,який зауважив,що одним з основних напрямків,які реалізує фонд,є здоров’я українців та здоровий спосіб життя.
«Незалежно від результатів,ми переслідуємо олімпійський принцип. Але нехай переможе сильніший»,- заявив Орест Маховський. Програма дійства передбачає 18 видів. Розпочнеться турнір із змагання «скороходів»,завершиться – естафетою.
Нагадаємо,що нещодавно під патронатом фонду «Тільки разом» вже відбувалася міжнародна легкоатлетична зустріч.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook