У Києво-Печерській Лаврі виявили ще двох хворих на коронавірус. Про це повідомив у вівторок, 14 квітня, мер Києва Віталій Кличко, – пише Корреспондент.
“Учора ми направили медичні бригади в Лавру. Медобстеження там пройшли 230 служителів Лаври і 68 учнів духовної семінарії. Серед них виявили хворих. Двох госпіталізували. Один відмовився від госпіталізації”, – повідомив він.
На сьогодні заплановали відбір зразків для лабораторного дослідження ПЛР у служителів Київської духовної академії і семінарії.
Також вранці почали посилену дезінфекцію приміщень Києво-Печерської Лаври. Її будуть робити щодня. Як і медогляд всіх, хто живе на території Лаври.
“Учора ми посилили карантин в Лаврі. На території Лаври виставили 4 пости з правоохоронців і фахівців лабораторного центру. Поліція і Нацгвардія контролюють входи і виходи з території. Потрапити туди можна тільки за спеціальним дозволом”, – зазначив Кличко.
Він підтвердив, що єдиною жертвою коронавірусу за минулу добу в Києві став чернець.
“Летальний випадок – це чернець Почаївської лаври, який перебував у Києво-Печерській лаврі і був госпіталізований. Чоловікові було 42 роки”, – розповів Кличко.
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook