У Криму знайшли мертвим 3-річного сина політв'язня - Волинь.Правда
Показати всі

У Криму знайшли мертвим 3-річного сина політв'язня

В окупованому Росією Криму знайшли мертвим 3-річного сина політв’язня Руслана Сулейманова. Про це повідомляє “Кримський дім”. 

“Хлопчика Мусу знайшли мертвим у зливній ямі біля дому…”, – йдеться у повідомленні. Про смерть хлопчика також повідомила головна редакторка “Української правди” Севгіль Мусаєва.

За інформацією ЗМІ, зливна яма була прикрита дерев’яним піддоном. Як повідомляють очевидці, її також прикривала велика цегла.

Координатор однієї з пошукових груп повідомив, що цю яму перевіряли тричі. Тіло дитини перебувало на глибині декілька днів.

Нагадаємо, трирічний Муса грався в пісочниці біля свого будинку в селі Строганівка під Сімферополем і зник. Востаннє його бачили в п’ятницю, 24 липня, близько 18-тої години. На заклики активістів та правозахисників допомогти в пошуку дитини відгукнулися тисячі кримських волонтерів.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *