У Євросоюзі не всі країни хочуть приймати Україну - Волинь.Правда

У Євросоюзі не всі країни хочуть приймати Україну

Показати всі

У Євросоюзі не всі країни хочуть приймати Україну

Зокрема, проти ініціативи пришвидшеного приєднання України до Євросоюзу виступили Німеччина та Нідерланди.

 

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на Bloomberg.

Зазначається, що Німеччина та Нідерланди закликали виконавчий орган Євросоюзу прокоментувати готовність України до отримання статусу кандидати у члени, перед тим, як ухвалювати відповідне рішення. Зокрема, країни хочуть зосередитися на наданні практичної підтримки для припинення війни, а не ухвалювати “політичні рішення”.

Водночас низка держав, які підтримують Україну, наполягають на потребі надати нашій країні статус кандидата. Такий крок має продемонструвати підтримку Європи.

Зауважимо, дещо раніше голова Європейської Ради Шарль Мішель оголосив, що заявку України на вступ до ЄС обговорять найближчими днями.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *