Троє велосипедистів постраждали внаслідок ДТП на Волині - Волинь.Правда

Троє велосипедистів постраждали внаслідок ДТП на Волині

Показати всі

Троє велосипедистів постраждали внаслідок ДТП на Волині

8 серпня 2014 року,близько 18 години в смт. Малевичі 40-річна місцева жителька,керуючи автомобілем «Опель» здійснила наїзд на велосипедиста. 26-річний місцевий житель,виїхав на головну дорогу,не надавши переваги в русі автомобілю. В результаті дорожньо-транспортної пригоди велосипедист отримав травми та доставлений на лікування в хірургічне відділення Маневицької центральної районної лікарні.

Того ж дня в селі Зоря Володимир-Волинського району,66-річний водій,керуючи автомобілем «АЗЛК – 2140»,скоїв наїзд на 11-річного велосипедиста. Хлопчик при виїзді з другорядної дороги не надав переваги в русі автомобілю,який рухався по головній дорозі. Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди дитина отримала травми.

Ще одна пригода,внаслідок якої постраждав велосипедист,сталася у обласному центрі,на проспекті Волі. 8 серпня 17-річний місцевий житель на велосипеді «Гіант»,переїжджав проїзну частину дороги по регульованому пішохідному переході,в той час,коли світлофор увімкнув жовте світло. Велосипедист скоїв зіткнення з тролейбусом «Ельч»,під керуванням 32-річного лучанина. Внаслідок ДТП неповнолітній отримав тілесні ушкодження,після огляду лікарями відпущений до дому.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook