Термін експлуатації луцького ліфта-вбивці закінчився у березні

Показати всі

Термін експлуатації луцького ліфта-вбивці закінчився у березні

Термін дії дозволу на експлуатацію ліфта, у якому 12 вересня загинула жінка, закінчився у березні цього року. Про це повідомляють на сайті управління Держпраці у Волинській області.

За інформацією управління Держпраці на Волині, термін дії дозволу на експлуатацію ліфта виданий Луцькій кооперативній житлово-експлуатаційній конторі № 8, закінчився у березні 2017 року. Технічне обслуговування ліфта здійснювало ТОВ «Спеціалізоване ремонтно-будівельне управління «Волиньліфт» на підставі дозволу на виконання робіт підвищеної небезпеки.

Окрім того, в управлінні запевняють, що до загибелі людини призвела безвідповідальність власника ліфта. Оскільки спеціалісти ДП «Волинський експертно-технічний центр Держпраці» у жовтні 2016 року провели експертно-технічне обстеження ліфта, що експлуатується з 1979 року, та надали негативний висновок з переліком недоліків, відображених у відомості дефектів.

У серпні 2017 року ТОВ «Спеціалізоване ремонтно-будівельне управління «Волиньліфт» провело капітальний ремонт ліфта. Однак після ремонту та позачергового технічного огляду ліфта фахівцем ДП «Волинський експертно-технічний центр Держпраці» власник не отримав позитивний висновок і ввів ліфт в експлуатацію.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook

Comments are closed.