Супротивник гатив по наших позиціях з забороненої Мінськими угодами зброї,здійснивши 29 мінометних та 4 артилерійських обстрілів опорних пунктів,- повідомляє прес-центр АТО.
На Маріупольському напрямку під мінометним вогнем ворога опинились позиції поруч Красногорівки,Мар’їнки,Новотроїцького та Березового а поблизу Водяного,Гранітного та Тарамчука обстріли велись зі стрілецької зброї,кулеметів великого калібру та гранатометів різних систем.
На Донецькому напрямку неспокійно було поруч Авдіївки та промзони,де російські окупанти вели вогонь з кулеметів,гранатометів і зенітних установок,а згодом ще із мінометів. Там же з 21.00 і до опівночі з мінометів та гармат ворог випустив по наших захисниках близько 400 мін та снарядів. Під ударами артилерії опинились і укріплення поблизу Опитного та шахти Путилівської. Також російські найманці двічі з мінометів обстріляли пункт пропуску Майорськ. А поруч Невельського,Майорська та Зайцевого ворог вів вогонь по наших позиціях з кулеметів,гранатометів різних систем та мінометів.
На Луганському напрямку супротивник зі стрілецької зброї та гранатометів вів обстріли неподалік Новозванівки та Новоолександрівки.
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook