На Донеччині бандформування тричі обстрілювали позиції сил АТО із артилерії калібру 152 міліметри неподалік Авдіївки і двічі в районі Широкиного,повідомляє прес-центр АТО.
“По позиціях українських військових поблизу селища Широкине ворог також двічі застосовував артилерію калібру 122 міліметри. Із такого ж озброєння вони вели вогонь по опорних пунктах поблизу населених пунктів Опитне і Водяне”,- йдеться у повідомленні.
Обстрілам із 120-міліметрових мінометів були піддані позиції військ в районі населених пунктів Опитне,Сєверне,Гранітне,Широкине та Піски,а поблизу Кірово противник відкривав вогонь із танку,мінометів і стрілецької зброї.
На Луганщині бандформування найбільш інтенсивно обстрілювали в районі Станиці Луганської – із зенітної установки,автоматичних гранатометів та стрілецької зброї.
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook