Лідер групи “Океан Ельзи” під час концерту в Мінську присвятив пісню “Мить” загиблому журналісту “Української правди” Павлу Шеремету.
Відео виступу колективу було опубліковано на YouTube.
“У мене багато знайомих з Білорусі…У мене був один такий близький знайомий,можна сказати брат по духу,з яким ми спілкувалися не так часто,але який багато чого приніс у моє життя. Справжній син білоруського народу,якого дуже поважають в Україні,Паша Шеремет. Україна пишається ним”,- зазначив Вакарчук.
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook