Перед судом постане волинянин, який призвів до смертельної аварії. Про це інформує прес-служба прокуратури області.
Прокуратура Волинської області затвердила та скерувала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні про порушення 39-річним мешканцем міста Любомль правил безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть однієї потерпілої та середньої тяжкості тілесні ушкодження ще трьом потерпілим.
Уночі 30 вересня чоловік, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння (вміст алкоголю в крові становив 2.1 проміле) за кермом автомобіля марки «Volkswagen Passat», рухався вулицею Брестською у Любомлі. Виїхавши на смугу зустрічного руху він допустив зіткнення із зустрічним автомобілем марки «Seat Toledo».
Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди 33-річна пасажирка автомобіля «Volkswagen Passat» загинула.
Троє пасажирів автомобіля марки «Seat Toledo» отримали тілесні ушкодження середнього ступеня тяжкості.
Нині водія, який щиро розкаявся у скоєному, обвинувачують у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 286 КК України.
Далі – слово за судом.
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook