Субсидія на наступний опалювальний сезон буде продовжена автоматично - Волинь.Правда

Субсидія на наступний опалювальний сезон буде продовжена автоматично

Показати всі

Субсидія на наступний опалювальний сезон буде продовжена автоматично

Про це в ефірі «Радио Вести» заявив Міністр соціальної політики Павло Розенко,повідомляє «Європейська правда».
„Система субсидій досить непогано спрацювала. На сьогодні близько 6 мільйонів українських родин,які оформили субсидії,захищені внаслідок підняття тарифів на газ та житлово-комунальні послуги”,- повідомив Міністр.
За словами Міністра,система субсидій буде продовжена і наступний опалювальний період.
«Більше того,ми зробили систему субсидій автоматичною. І на наступний період тим людям,які знаходяться сьогодні в системі субсидій,вона буде продовжена автоматично. Без додаткового звернення до управлінь соцзахисту”,- наголосив Розенко.
Як відомо,у Державному бюджеті України на 2016 рік на житлові субсидії передбачено 35 мільярдів гривень.
 

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook