Стефанчука обрали новим спікером Верховної Ради України - Волинь.Правда

Стефанчука обрали новим спікером Верховної Ради України

Показати всі

Стефанчука обрали новим спікером Верховної Ради України

Ukrainian President Volodymyr Zelenskiy's representative in parliament Ruslan Stefanchuk attends a session of parliament in Kiev, Ukraine, May 22, 2019. REUTERS/Valentyn Ogirenko

Народного депутата від фракції «Слуга Народу» Руслана Стефанчука обрали головою Верховної Ради. До цього він обіймав посаду віцеспікера парламенту та був представником президента Володимира Зеленського у Раді. За таке рішення 8 жовтня проголосував 261 народний депутат, – пише Громадське.

Зокрема, 222 голоси віддали депутати від «Слуги народу», 15 — «За майбутнє», 18 — від «Довіри» та 6 голосів — від позафракційних депутатів.

На посаду нового голови Верховної Ради висували п’ятьох народних депутатів: Руслана Стефанчука, Ярослава Железняка, Яну Зінкевич, Гео Лероса та Олексія Гончаренка. Під час обговорення Лерос та Железняк зняли свої кандидатури.

Перед цим народні депутати відправили у відставку Дмитра Разумкова з посади голови Верховної Ради. За це рішення проголосували 284 народних депутати, 74 виступили проти, ще 6 — утрималися.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *