Стало відомо,з ким гратиме «Динамо» в Лізі чемпіонів - Волинь.Правда

Стало відомо,з ким гратиме «Динамо» в Лізі чемпіонів

Показати всі

Стало відомо,з ким гратиме «Динамо» в Лізі чемпіонів

Вчора,25 серпня,у Монако відбулося жеребкування групового етапу Ліги чемпіонів,- інформує «Футбол 24».
 
У підсумку визначилися 8 квартетів,які розпочнуть боротьбу вже в середині вересня.
 
Група А: ПСЖ (Франція),”Арсенал” (Англія),”Базель” (Швейцарія),”Лудогорець” (Болгарія).
 
Група В: “Бенфіка” (Португалія),”Наполі” (Італія),”Динамо” (Україна),”Бешикташ” (Туреччина).
 
Група С: “Барселона” (Іспанія),”Ман Сіті” (Англія),”Боруссія” М (Німеччина),”Селтік” (Шотландія).
 
Група D: “Баварія” (Німеччина),”Атлетіко” (Іспанія),ПСВ (Нідерланди),”Ростов” (Росія).
 
Група Е: ЦСКА (Росія),”Байєр” (Німеччина),”Тоттенхем” (Англія),”Монако” (Франція).
 
Група F: “Реал” (Іспанія),”Боруссія” Д (Німеччина),”Спортінг” (Португалія),”Легія” (Польща).
 
Група G: “Лестер Сіті” (Англія),”Порту” (Португалія),”Брюгге” (Бельгія),”Копенгаген” (Данія).
 
Група H: “Ювентус” (Італія),”Севілья” (Іспанія),”Ліон” (Франція),”Динамо” Загреб (Хорватія).
 

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook