Про це у Твіттері повідомив Держдепартамент США.
Українські прикордонники та поліцейські отримали майже 90 автомобілів різного призначення.
Автотехніку передав Відділ технічної допомоги правоохоронним органам України посольства Сполучених Штатів в Києві.
«Відділ технічної допомоги правоохоронним органам (INL) підтримує прикордонну службу [Ред, – ДПСУ] та Національну поліцію, надаючи транспортні засоби.

На додаток до броньованих машин, INL передав 25 Mitsubishi L200, 35 Renault Duster, 16 бронеавтомобілів 4×4 та 13 вантажівок», – поінформували у Бюро з міжнародних питань у сфері боротьби з незаконним обігом наркотиків та правоохоронних питань Державного департаменту США (INL).

Автомобільна техніка призначена для перевезення та захисту особового складу й забезпечення мобільності охоронцям кордону та поліцейським.

Нагадаємо, нещодавно Сполучені Штати передали українським прикордонникам та поліцейським 21 броньований автомобіль.

Також було надано 185 мільйонів доларів фінансової допомоги.
«Як і військові, українська прикордонна охорона та поліція мужньо борються проти жахливого вторгнення росії.
INL надала 185 мільйонів доларів на допомогу українським прикордонникам і національній поліції, нещодавно передавши 21 броньований автомобіль для їх захисту», – йдеться в повідомленні.
Техніка призначена для захисту особового складу правоохоронних органів.
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook