Ігор Гургула,розмірковуючи про ситуацію з поповненням лав Національної спілки письменників України,згадує недавні збори у Львівській організації. А відтак резюмує: «Краще менше – та краще… Так сказав класик,і має повну рацію».
На його думку,проблема з якісним складом спілчан актуальна не тільки для ЛО НСПУ. «Варто влаштувати дискусію,а ще краще – чистку в наших рядах. Забагато баласту накопичилось!» – переконаний Гургула.
«ВП» нагадує,що Петро Коробчук,голова Волинської обласної організації НСПУ,поки що не висловився з приводу доцільності «чистки» в письменницьких лавах.
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook