Смертельний алкоголь: в Росії понад пів сотні людей отруїлися сурогатом - Волинь.Правда

Смертельний алкоголь: в Росії понад пів сотні людей отруїлися сурогатом

Показати всі

Смертельний алкоголь: в Росії понад пів сотні людей отруїлися сурогатом

Кількість смертей в результаті отруєння контрафактним алкоголем в Оренбурзькій області Росії зросла до 26. За його продаж затримано трьох осіб. Про це повідомляє Telegram-канал SHOT.

У ніч на 7 жовтня в Оренбурзькій області кілька людей у віці від 36 до 73 років потрапили до лікарень зі схожими симптомами отруєння метанолом. Всі постраждалі і загиблі купували алкоголь у одного виробника. Всього виявлено 54 отруєних цим сурогатом.

Був затриманий 29-річний «підприємець» з Орська, який налагодив продаж контрафакту. Безпосередньо збутом займалися 60-річний чоловік і 47-річна жінка, яких також затримали.

На складі в Орську виявили понад тисячу пляшок з сурогатом. Крім того, в місті знайшли пункт розливу. За фактом загибелі людей порушено п’ять кримінальних справ.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *