Скасування карантину: Ляшко розповів про третій етап - Волинь.Правда

Скасування карантину: Ляшко розповів про третій етап

Показати всі

Скасування карантину: Ляшко розповів про третій етап

З 1 червня в Україні розпочнеться третій етап послаблення карантинних обмежень. З початком літа відкриють спортзали й басейни, залізничні та автомобільні міжобласні перевезення, повідомив головний санлікар Віктор Ляшко у вівторок, 26 травня. Про це повідомляє Кореспондент.
“Також відвідування освітніх занять в групах не більше 10 осіб, наприклад, почнуть роботу автошколи”, – додав він.
Ляшко зазначив, що незабаром МОЗ опублікує рекомендації щодо робот басейнів і спортзалів.
“Басейни ми раніше не розглядали на третьому етапі виходу, але нові дані, які з’явилися сьогодні, щодо поширення коронавірусу через водний шлях передачі, зокрема у воді, яка підлягає постійній дезінфекції, дозволяють нам почати їхню роботу”, – додав заступник міністра.
Ляшко нагадав, що умовами послаблення є показники інцидентності (не більше 12 хворих на 100 тисяч населення), завантаженості ліжок в лікарнях, визначених для лікування пацієнтів з коронавірусом (менше 50%), середньої кількості тестувань ПЛР і ІФА (не менше 12).
Також МОЗ опублікувало інфографіку вже скасованих обмежень.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *