Під час засідання начальник управління фінансів та бюджету Лілія Єлова повідомила,що Луцьке підприємство електротранспорту отримає 600 тисяч гривень з міського бюджету. Так,ці гроші будуть спрямовані на закупівлю 4 польських тролейбуси.
Нині по Луцьку курсують 10 таких тролейбусів,ще 6 нещодавно закупили і реставруються.
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook