Про це Глава Уряду заявив на засіданні Кабінету Міністрів,– повідомляють в уряді.
«Доручаю Міністерству аграрної політики та продовольства,Міністерству економічного розвитку і торгівлі та Міністерству фінансів розробити простий,зрозумілий і абсолютно прозорий механізм дотацій,коли гроші без будь-якої бюрократичної тяганини,чітко у визначений термін попадають селянину в руки»,– дав завдання Азаров.
За його словами,«порядок має бути простий: здав молоко – отримав підтвердження його якості – отримав квитанцію – і в кінці місяця отримав гроші».
Азаров наголосив,що для сімей,які тримають корів,продаж молока – дуже важлива і постійна стаття доходу. І тому при зниженні закупівельних цін,люди почали втрачати від 30 до 70 копійок на літрі молока: «Це відчутний удар по сімейних бюджетах. І водночас втрата зацікавленості тримати корів. Адже доходи інколи вже не покривають витрати». За словами Глави Уряду,продовження такої тенденції загрожує також тим,що селяни почнуть «скидати» поголів’я. «А це абсолютно неприйнятно»,– наголосив він.
«Дотацію на літр молока повинні отримувати самі люди,у власні руки»,– наголосив Азаров.
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook