Служба безпеки України затримала кримінального авторитета з РФ, відомого під прізвиськом Рома Попенок. В Україні він намагався поширити вплив російського криміналітету.«За оперативною інформацією розшукуваний мав у російському кримінальному середовищі високе становище і перебував у статусі «наглядача» за Ульянівською областю РФ», – повідомляє СБУ.
Він переховувався від кримінальної відповідальності за участь у злочинній організації. Використав підроблені документи, щоб потрапити в Україну.
Працівники СБУ затримали злочинця і Кременці Тернопільської області. Його передали Національній поліції.
«Зараз опрацьовують питання щодо застосування до затриманого екстрадиційного арешту. Перевіряють можливу причетність іноземця до скоєння тяжких злочинів на території України», – додали в СБУ.
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook