СБУ має беззаперечні докази вини Тиводара (АУДІО,ФОТО) - Волинь.Правда

СБУ має беззаперечні докази вини Тиводара (АУДІО,ФОТО)

Показати всі

СБУ має беззаперечні докази вини Тиводара (АУДІО,ФОТО)

Оприлюднені записи телефонних розмов керівника ГФ «Варта порядку» Олександра Тиводара та виконавця незаконного стеження за громадянами Романом Демидюком.

Майже місяць тому, 8 серпня, керівника ГФ «Варта порядку» Олександра Тиводара затримали у Луцьку і оголосили про підозру у вчиненні злочинів одразу за чотирма статтями. Про це резонансне затримання працівників СБУ і прокуратури «Волинська правда» писала на своїх сторінках.

Нагадаємо, що керівника ГФ, яке вже давно перестало виконувати функції охорони громадського порядку, а відстоювало виключно інтереси своїх власників – Ігоря Палиці та Олександра Товстенюка,  підозрюють у вчиненні злочинів, передбачених статтею 359 ККУ (незаконне використання спеціальних технічних засобів стеження),  201 ККУ (контрабанда),  125 (легкі тілесні ушкодження) і ст 263 (незаконне носіння, зберігання).

Іншому зловмиснику Роману Демидюку також було повідомлено про підозру за контрабанду та незаконне використання технічних засобів стеження.

Прикриваючись одним з громадських формувань Волині, деякі його члени здійснювали втручання в приватне життя громадян. Для цього вони використовували спеціальні технічні засоби для здійснення візуального прихованого спостереження за громадянами, серед яких були як посадовці різних відомств, так і народні депутати України. Крім того таке спецобладнання було контрабандно ввезено в Україну. Його, а також фотографії, правоохоронці вилучили у підозрюваних під час їх затримання.

Начальник Управління Служби безпеки України у Волинській області Юрій Фелонюк сьогодні, 6 вересня, повідомив, що:  «Зважаючи на резонанс кримінального провадження, ми з дозволу органу досудового слідства, вирішили оприлюднити деякі матеріали розслідування. Це телефонні розмови зловмисників, а також фотографії , які вони робили, стежачи за громадянами».

Пропонуємо деякі розмови між Олександром Тиводаром і т.з. керівником підрозділу власного спостереження Романом Давидюком, в яких обговорюється стеження за народними депутатами Семеном Семенченком та Єгором Соболєвим.

Ще один аудіо запис : Тиводар – Демидюку наказує стежити за Єгоро Соболєвим та Юлією Вусенко.

Розмова№3 відбувається між тими ж співрозмовниками, проте вказівка стежити і проводити відео зйомку за офісом партії “Солідарність” у Луцьку та осіб, які відвідують дане приміщення.

У ще одній розмові підозрювані обговорюють, як замовити спеціальні технічні засоби для стеження,  замасковані під кепку, годинник та ручку. Цікаво, що Демидюк запитує замовника, чи потрібно це обговорювати з якимось «Петровічєм».

Наступний дзвінок – підтвердження “зверху”, що усі технічні засоби для стеження потрібно купити є.

Аудіозапис №6 підтверджує той факт що керівницво дає добро процес стеження за заступником очільника волинського осередку «Національного корпусу» Олександром Дмитруком, а виконавець цієї вказівки повідомляє про намір застосувати вогнепальну зброю.

Роман Демидюк доповів Тиводару про приїзд Дмитрука до помешкання та очікування на керівника обласної організації партії «національний корпус» Андрія Д’яченка. При цьому Демидюк запропонував Тиводару привести у готовність групу силового блоку «Варти порядку», яку очолює Валерій Зиза.

Дві розмови між Тиводаром Демидюком про фотозйомку керівників волинських відділень «Національного корпусу» біля офісу інформагенції «ВолиньPost». І вказівка приховано сфотографувати спецпризначенців поліції і підрозділу негласного спостереження  для подальшої передачі «своїм» журналістам: головному редактору видання «Під прицілом» Петру Сосницькому та директору ТРК «Аверс» Наталії Московці.

Фотоматеріали, що оприлюднили працівники СБУ, були незаконно зроблені членами «Варти порядку» і на них  зафіксовані зустріч нардепа Ігоря Лапіна із депутаткою луцькади Юлією Вусенко, колишні заступники міського голови Луцька Тарас Яковлев та Юрій Моклиця, зустріч журналіста Антона Бугайчука та депутата ВР Ігоря Гузя, фото співробітників «КОРДУ», та автомобіль Олександра Дмитрука.

«Це лише дуже маленька частина матеріалів, які ми можемо оприлюднити, – резюмував Юрій Фелонюк. – Вирішується питання  оголошення підозри за статтею втручання в особисте життя інших членів групи».

 

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook