Лідер «Руху нових сил» Міхеїл Саакашвілі заявив, що готовий йти на переговори з президентом України Петром Порошенком. Про це він сказав в ефірі телеканалу NewsOne, передає Zik.
Екс-президент Грузії додав, що не звинувачує президента в «пособництві ворогові».
«Це було б неправильно. Ми всі повинні зберігати одну сторону та про це говорити, в тому числі, й з ним. Але при цьому ми повинні домовитися не розтягувати країну», – заявив Саакашвілі.
Як відомо, 8 грудня Саакашвілі було затримано правоохоронцями й поміщено в ізолятор тимчасового утримання СБУ. Затримання сталося у рамках кримінального провадження, відкритого за ст.256, ч.1 (сприяння учасникам злочинних організацій і приховання їхньої злочинної діяльності).
11 грудня Печерський райсуд Києва не задовольнив клопотання прокуратури про домашній арешт Саакашвілі і звільнив його.
ГПУ опублікувала на своєму сайті повістку для виклику Саакашвілі на допит на 18 грудня.
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook