У Дніпрі рибалка і блогер Олександр Громадський зловив гігантського сома. Риба важить 18 кілограмів. Про це пише «24 канал».
Рибалка зловив рибу за допомогою рушниці Pelengas 700. Він вистрілив сому в центр хвоста по хребцю. Про це Олександр Громадський написав у фейсбуці.
Перший трофей внаслідок бічного пострілу було пробито наскрізь. Звичайно це поки мало про що говорить, але думаю подальші результати та висновки не змусять себе довго чекати,
– підкреслив він.

Громадський також розповів, що його основна зброя – це Pelengas 500. Його він використовував цілий рік: і влітку, і взимку. Але в сезон чистої води була невпевненість під час дальніх пострілів. Тому він вирішив спробувати Pelengas 700.
Порівнювати постріл з 700-ки з 500-кою – це все одно що порівнювати їзду на 2-х літровому та 5-літровому авто. Постріл – начебто спокійний і нерізкий, але настільки впевнений і потужний, що я, якщо чесно, поки ще перебуваю в легкому шоку! – зауважив рибалка.
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook