«Росія буде продовжувати їсти нас по шматках», - військовий експерт - Волинь.Правда

«Росія буде продовжувати їсти нас по шматках», – військовий експерт

Показати всі

«Росія буде продовжувати їсти нас по шматках», – військовий експерт

Україна відіграє не останню роль в потугах Кремля продовжити повноваження Путіну.  Враховуючи, який у них брак розумних кадрів, варто очікувати, що нас будуть таранити максимально грубо. Так вважає  військовий експерт  Олексій Арестович. Про це він розповів «Апострофу».

Арестович переконаний, що клубок геополітичних протиріч не вдасться розв’язати до 2025 року. У контексті відносин України та  Росії слід очікувати посилення тиску з боку останньої. «Росія буде продовжувати їсти нас по шматках, намагатися принаймні. Вона буде вирішувати свої завдання», – зазначає   експерт.А відтак наголошує, що «крові у нас від цього менше не стане, так само, як і проблем».

На думку Арестовича, «головне завдання російського керівництва – це продовжити повноваження Путіну, вони зараз шукають способи і форми, як це зробити. Якщо вони піднімають пенсійний вік, це означає, що дістали санкції, настали реальні проблеми. Загалом, проблеми наростають, як снігова куля, а Росія знає тільки один шлях їх вирішення: у цих людей перша думка – розстріляти».

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook