Зокрема, 16 листопада Росія здійснила найбільший випуск боргових зобов’язань за один день, залучивши 820 млрд рублів (13,6 млрд доларів), повідомляє Міноборони Великої Британії з посиланням на дані розвідки у Twitter.
“Це важливо для Росії, оскільки випуск боргових зобов’язань – це ключовий механізм для підтримання витрат на оборону, які значно зросли з часу вторгнення в Україну”, – йдеться у повідомленні.
Також сказано, що заплановані Росією витрати на “національну оборону” у 2023 році на рівні приблизно 5 трлн рублів (84 млрд доларів) свідчать про збільшення попереднього бюджету-2023 більш ніж на 40%.
Як зазначає розвідка, емісія боргових зобов’язань коштує дорого в періодів невизначеності.
“Розмір цього аукціону дуже ймовірно вказує на те, що російське міністерство фінансів вважає нинішні умови відносно сприятливими, але прогнозує дедалі більш невизначеним податкове середовище впродовж наступного року”, – додали в розвідці.
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook