Сепаратисти заявили про чисельні втрати під Горлівкою. Звинувачують в цьому українських “партизанів”.
Про це повідомляє видання Цензор.НЕТ з посиланням на допис у соцмережах дружини терориста Ігоря Безлєра Анжеліки.
“На цю хвилину на позиціях 3-го бату 20 убитих. Щодо кількості поранених інформацію уточнюю. Рівень пі…ця, який стався, описувати не буду”, – йдеться у повідомленні.
“Це настільки глибоко в тилу, що сепари підозрюють – проти них працює група невідомих партизанів. Хотілося б вірити, що спротив місцевих реально існує“, – прокоментував втрати бойовиків журналіст Андрій Цаплієнко у своєму Телеграм-каналі.
За даними російських пропагандистів, лише під Горлівкою вбили 5 бойовиків. За інформацією офіцера української розвідки Сергія Нещадима, втрати найманців РФ за вчорашній день, 20 лютого, становлять 9 осіб.
Як повідомлялося, російські окупанти на Донбасі 20 лютого вкотре зірвали перемир’я і влаштували потужні обстріли позицій Збройних сил України з 122-мм артсистем і снайперської зброї.
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook