Рашисти називають своїх «мобіків» одноразовими! - Волинь.Правда

Рашисти називають своїх «мобіків» одноразовими!

Показати всі

Рашисти називають своїх «мобіків» одноразовими!

Своїх мобілізованих росіяни називають «одноразовими»

Росіяни ж женуть мобілізованих на убій, намагаючись здобути перевагу за рахунок масовості. Про це журналістам розповів командир 93-ї бригади «Холодний Яр» Руслан Шевчук.

Його бригада на початку повномасштабного вторгнення РФ воювала на Харківщині та Сумщині, а зараз тримає оборону на Донеччині.

За словами Шевчука, в останній місяць росіяни змінили свою тактику: якщо раніше наступала просто піхота, то тепер противник намагається застосовувати бронетехніку.

«І, мабуть, закінчився мобресурс в Луганській і Донецькій області. Дуже багато в’язнів в їхніх рядах з’явилося. Якщо раніше ПВК наступала в районі Бахмута, то тепер в районі Соледара теж там основна частка – це колишні в’язні», – каже Шевчук.

За його словами, навіть за таких умов ворог намагається задавити українців масою.

«На Сумщині і Харківщині противник все ж таки жалів свій особовий склад. Там більше застосування бронетехніки було. Тобто, такі якісь тактичні дії, як пише статут, проводили. Тут же основна форма застосування – це те, що вони не жаліють свій особовий склад. Вони їх так і називають: одноразові. Привезли, показали напрямок наступу. Все, сходив в наступ, загинув. Все, після обіду – наступний. Тупа, лінійна тактика просто випаленої землі. Просто тупо в лоб до останнього солдата», – розповідає комбриг.

ЗСУ ж намагаються максимально берегти своїх військових.

«Самий головний посил будь-якої війни, де ми воюємо – це максимальне збереження особового складу», – каже Шевчук.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *