Директор Департаменту фінансів ОДА Ігор Никитюк зазначив,що із 412 місцевих бюджетів Волині уже затверджено 314.
Обласний бюджет,Ківерцівський,Ратнівський,Рожищенський,Шацький районів,а також міський бюджет Луцька досі не прийняті. Окрім того,є ще бюджети об`єднаних громад.
Про проблеми з прийняттям головних фінансових документів запитував голова ОДА Володимир Гунчик у представників районів і міст області. Дехто пояснював цю ситуацію із запізнілим надходженням проектів бюджетів на розгляд комісій райрад,але ніякого політичного підґрунтя у розподілі запланованих коштів не було.
Вже завтра,30 грудня,відбудуться сесії,на яких і прийматимуться місцеві бюджети,- запевнили представники районних органів влади.
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook