Ось уже кілька тижнів гірники Волині протестують проти закриття шахт і вимагають виплатити заборгованість із заробітної плати,яка становить більше 50 мільйонів гривень. Про це повідомляє відділ інформаційної політики облдержадміністрації.
Сьогодні шахтарі на чолі з Нововолинським міським головою Віктором Сапожніковим зустрілися з головою облдержадміністрації Володимиром Гунчиком.
Нагадаємо,в понеділок голова облдержадміністрації Володимир Гунчик під час оперативної наради повідомив,що після тривалих переговорів із Міністерством енергетики та вугільної промисловості України стало відомо: днями мають надійти 15 мільйонів гривень,які покриють частину боргів із виплати заборгованості із заробітної плати перед шахтарям. Проте на сьогодні кошти так і не надійшли,з яких причин – невідомо.
На зустрічі з гірниками голова облдержадміністрації Володимир Гунчик вкотре наголосив,що повністю підтримує справедливі вимоги працівників шахт і завжди відстоюватиме їхні інтереси.
– Незважаючи на вкрай напружену ситуацію,яка нині склалася у вугільній галузі України,на сьогодні питання номер один – повністю погасити борги перед шахтарями,- сказав Володимир Петрович. – Я не розумію,чому у вугільному відомстві цього ще досі не зробили,адже ще в понеділок перший транш коштів було виділено.
Відтак голова облдержадміністрації запевнив гірників,що вже сьогодні намагатиметься вирішити це питання на рівні Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка. Якщо ж ситуація не зміниться – звернеться в Адміністрацію Президента України Петра Порошенка.
Варто зазначити,що в п’ятницю,27 березня,шахтарі планують заблокувати пункт перетину кордону “Ягодин”.
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook