Президент РФ Володимир Путін прибув до Севастополя,де візьме участь в урочистих заходах,присвячених 69-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні та 70-ю звільнення Севастополя від німецько-фашистських загарбників.
Глава держави виступить перед парадом на Графській пристані,покладе квіти до меморіалу героям-захисникам Севастополя,зустрінеться з ветеранами та побуває на святковому концерті. Пише Gazeta.ua.
У другій половині дня розпочнеться морська й авіаційна частина параду. В урочистих заходах в акваторії Севастопольської бухти візьмуть участь понад 1 тис. військовослужбовців,70 літаків і вертольотів,понад 10 бойових кораблів ЧФ різних класів.
Найбарвистішим заходом льотної програми стане виступ авіаційних груп вищого пілотажу «Стрижі» (МіГ- 24) і «Російські витязі» (Су- 27).
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook