«Ми ведемо перемовини з виробниками та постачальниками енергоефективної продукції задля максимального здешевшання вартості позики. Максимальна кредитна ставка не перевищуватиме 18% річних,тому отримувати «теплі» кредити в ПриватБанку з урахуваням компенсації частини позики від держави буде вигідно,– зазначив Олександр Шлапак. – Крім того,наш торговельний майданчик «ПриватМаркет» гарантуватиме чесні ціни та співпрацю з постачальниками якісної продукції».
Запроваджена ПриватБанком технологія видачі «теплих» кредитів дозволяє оформляти їх через Інтернет без необхідності надання паперових документів і довідок. Обрати та купити енергоефективні товари можна в тисяч перевірених постачальників на сайті ПриватМаркету,а оплатити – за допомогою розстрочки з подальшою компенсацією частини кредиту за рахунок держави.
Згідно з рішенням уряду,ПриватБанк став учасником програми «теплих» кредитів,що буде діяти й у 2017 році. Програма часткової компенсації вартості кредитів на термомодернізацію та заходи з підвищення енергоефективності в житловому секторі передбачає виплату відшкодування в розмірі 20% суми кредиту для фізичних осіб у разі придбання опалювальних котлів на альтернативних видах палива,35% – для фізичних осіб на індивідуальне утеплення житла,40% – для ОСББ і ЖБК (за наявності одержувачів субсидій – від 40 до 70%).
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook