Протягом 5 черги мобілізації до адмінвідповідальності притягнули 141 волинянина - Волинь.Правда

Протягом 5 черги мобілізації до адмінвідповідальності притягнули 141 волинянина

Показати всі

Протягом 5 черги мобілізації до адмінвідповідальності притягнули 141 волинянина

Про це стало відомо під час оперативної наради у голови Волинської ОДА Володимира Гунчика.

Зокрема,обласний військовий комісар Роман Кулик повідомив,що 48% військовослужбовців призваних у ході 5 черги мобілізації уже поставлено на навчальні полігони.

Найкраще із мобілізаційними завданнями впоралися у Маневицькому та Любешівському комісаріаті,їхні показники становлять 108%. Хороші результати показали й у Горохівському,Ківерцівському та Рожищенському районах. Водночас найгірше спрацювали у Володимир-Волинському,Ковельському,Нововолинському та Любомльському районах.

Серед чинників,які негативно впливають на хід мобілізації,Роман Кулик називає недостатню організацію роботи у комісаріатах,масову міграцію населення,високий рівень захворюваності та проживання осіб не за місцем реєстрації. Разом з тим,каже обласний комісар,протягом минулого тижня до військкоматів не звернулося жодного добровольця.

Окрім цього,за станом на 2 червня показники оповіщення населення становлять 72%. Проблемою є те,що більшість керівників підприємств та установ відмовляються сповіщувати своїх працівників.

Отож,Роман Кулик повідомив і про відповідальність за ухиляння або ж перешкоджання мобілізації. Так,протягом минулого тижня за відмову отримати повістку до адміністративної відповідальності притягнули 17 громадян. Загалом же,за 5 чергу мобілізації 141 громадянин притягнутий до адмінвідповідальності та по 36 особам передані усі документи для відкриття кримінального провадження. Найбільше таких у Нововолинському,Ратнівському та Старовижівському районах.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook