«Україна. Голодомор 1946 – 1947 років: непокараний злочин, забуте добро». Так називається 608-сторінкова книга волинянина Андрія Бондарчука, письменника, журналіста, народного депутата ВР першого скликання. Вона побачила світ у київському видавництві «Орієнтир». Повідомляє «Волинська правда».
У передньому слові «Забуттю не підлягає» Герой України Левко Лук’яненко зазначає: «Автор, як корінний волинянин, є свідком впровадження більшовицького механізму нищення села, знає, що таке голод, бачив «ощасливлених» совєцьким раєм голодуючих із Сходу, Півдня, Центру України, яких рятувала Західна Україна. Власне, причина інтересу автора до цієї теми лежить у світогляді, патріотичній позиції, намаганні не дати, аби час поглинув забуттям трагічні події, про які мусять знати майбутні покоління».
У книзі «Україна. Голодомор 1946 – 1947 років: непокараний злочин, забуте добро» – п’ять розділів: «Там, куди система принесла біду», «На «Западну», за порятунком», «Сум у радісних конвертах» (додаток – «Літературна сторінка»), «Солдатський голодомор: таємниця червоного режиму», «Широкомасштабний агресивний духовний мор від Московії – величезна загроза демократичному світові». Тут – і посилання на документи, документалізовані свідчення очевидців, дослідників. В останньому розділі книги Андрій Бондарчук, зокрема, звертається до сучасників із запитанням: «Де ж корені цієї біди? Окрім вже відомих причин є деякі історичні мавпування. До досвіду Орди Путін, з візиткою її вожака ХХІ століття, додав досвід царської, більшовицької імперій, Гітлера. Останньому теж за короткий час так само вдалося за зомбувати, отруїти чадом нацизму німецьке суспільство, а Путіну російське – імперським шовінізмом».
Водночас він наголошує, що нині «Україна потопає у баговинні корупції і злиднях… Можновладці, олігархи не бачать людей. Бачать лише схеми для збагачення…Немало людей розчаровані у своїй державі, її владі, здатності жити краще». Однак Бондарчук не сумнівається в українському успіху. При цьому він переконаний, що «є у нашого народу ще одна історична місія» – втілення вжиття концепції Балто-Чорноморського союзу, напрацьованої автором книги і його колегами-народними депутатами наприкінці 1991 – на початку 1992 року.
Книга Андрія Бондарчука – спроба (на основі документів, розвідок учених-істориків) висвітлити Голодомор 1946-1947 років як цілісну подію у контексті російської стратегії знищення України. Вона незабаром (про це «ВП» сподівається повідомити) презентуватиметься у Луцьку та Києві.
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook