Президенту Колумбії вручили Нобелівську премію миру - Волинь.Правда

Президенту Колумбії вручили Нобелівську премію миру

Показати всі

Президенту Колумбії вручили Нобелівську премію миру

У столиці Норвегії Осло відбулася церемонія вручення Нобелівської премії миру президентові Колумбії Хуану Мануелю Сантосу. Повідомляє «Корреспондент».
 
Він отримав золоту медаль,грамоту та чек на 8 млн шведських крон (близько 870 тисяч доларів).
 
Хуан Мануель Сантос був удостоєний Нобелівської премії миру за вирішення конфлікту з партизанами Революційних збройних сил (FARC). Була закінчена 52-річна війна,в якій загинули понад 200 тисяч осіб,ще 6 млн стали вимушеними переселенцями.
 
Приймаючи нагороду,президент Сантос зазначив,що для нього вона є “подарунком небес”.
 
Сьогодні ввечері у Стокгольмі відбудеться нагородження інших нобелівських лауреатів цього року.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook