Про це сам Гусєв заявив «Українським новинам»,- пише «Українська правда».
“Президент як верховний головнокомандувач не прийняв мою відставку”,- сказав він.
За словами Гусєва,він “продовжує працювати на посаді з новими силами”.
Як повідомлялося,раніше Гусєв подав у відставку в кінці листопада,зазначивши,що причиною цього є атаки проти нього та Офісу реформ Міноборони.
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook