На Горохівщині рятувальники вирізали потерпілого із пошкодженого під час ДТП автомобіля. Про це повідомляє пресслужба У ДСНС у Волинській області.
Нагадаємо, аварія трапилася у четвер, 5 грудня.
О 17:10 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що на автодорозі між населеними пунктами Зелена і Берестечко Горохівського району трапилася дорожньо-транспортна пригода за участю автомобілів КАМАЗ і ВАЗ 2106. В аварії постраждалий 49-річний водій ВАЗ 2106 загинув.
Рятувальники 9-ої Державної пожежно-рятувальної частини міста Горохова, які прибули за викликом, за допомогою гідроінструменту HOLMATRO деблокували 34-річного водія з понівеченого салону автомобіля ВАЗ та передали медикам, які госпіталізували потерпілого до Горохівської міської лікарні.
Обставини події з’ясовують правоохоронці.
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook