Порошенко на Волині: Нам потрібно прибрати кримінал і бандитів з міст нашої держави - Волинь.Правда

Порошенко на Волині: Нам потрібно прибрати кримінал і бандитів з міст нашої держави

Показати всі

Порошенко на Волині: Нам потрібно прибрати кримінал і бандитів з міст нашої держави

Втома головного кандидата на пост президента країни – Петра Порошенка,одразу «впала» в очі учасникам зустрічі. Сам Порошенко пояснив: попри велике свято – настрій у нього,в зв’язку з подіями на сході країни,не дуже святковий. Майже всю минулу ніч тривало засідання РНБО,скликане за вимогою самого Порошенка. У результаті було прийнято рішення про проведення сьогодні антитерористичної операції в Слов`янську.

«Зараз вся увага привернена до подій в Слов`янську,зокрема,до проведення там антитерористичної операції по звільненню адмінбудівель та управління внутрішніх справ. Там так звані зелені чоловічки – представники розвідувально-диверсійної групи сусідньої держави – захопили райуправління та автоматичну зброю. Вчора,протягом дня,ці пістолети роздавалися цивільному населенню для ще більшої дестабілізації ситуації. Тож,вважаю,було багато підстав для прийняття рішення про проведення антитерористичної операції,в якій задіяні як спецназ служби безпеки України,так і підрозділи армійського спецназу»,- розповів Порошенко та побажав військовим успіху,адже операція є надзвичайно небезпечною.

Перш за все,кандидат наголосив на мінімізації людських втрат. Доцільність проведення спецоперації Порошенко пояснив і тим,що більше 80% людей підтримують її необхідність задля відновлення порядку і безпеки на вулицях Слов`янська,Краматорська,зрештою – всього Сходу України.

«Ми віддаємо пошану міліції Горлівки,яка знайшла в собі сили і відбила штурм. Ми вимагали б таких же дій від представників правоохоронних органів на Сході держави,для того,щоб не здавати зброю. Бо,під час війни,втрата прапора частини і передача зброї – є найтяжчими злочинами»,- наголосив політик.

Також Порошенко наголосив на важливості консолідації всіх політичних сил,підкресливши,що функції політиків зараз мають бути абсолютно іншими. Зокрема,вони повинні бути скеровані на налагодження діалогу з цивільним населенням,на гарантування безпеки людям,на роз’ясненні того,що позиція абсолютно всіх політиків,незалежно від того,під якими вони прапорами йдуть,є спільною: зберегти цілісність держави,забезпечити безпеку всіх людей.

«Зараз дуже важливо відвести цивільне населення від місць проведення спецоперацій – там на разі дуже небезпечно. Ми чекаємо перших подробиць,однак ситуація така,що підстави для хвилювання є. Ситуація кардинально відрізняється від харківської. Там була задіяна мінімальна кількість зброї і ми передбачали,що там діяла псевдосамооборона. У Слов`янську ми маємо справу з представниками регулярних частин спецназу розвідувально-диверсійних груп іншої держави. Наразі нам потрібно прибрати кримінал і бандитів з міст нашої держави і продемонструвати ефективність і професійність влади»,- висловився кандидат на пост глави держави та наголосив: сьогодні усім надзвичайно важливо зберігати мир спокій.

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook