Як повідомляє прес-служба ГУ Держгеокадастру у Волинській області,найбільші площі – у Камінь-Каширському (838,2 га),Горохівському (793,3 га) та Локачинському (780,6 га) районах краю.
Щодо цільового призначення,то для ведення особистого селянського господарства пропонують 4518,2 га,для індивідуального житлового будівництва – 1421 га,для садівництва – 258,7 га,для індивідуального дачного будівництва – 10 га.
Нагадуємо також,що для того,аби безоплатно отримати земельну ділянку,громадянину/ учаснику АТО необхідно звернутися до органу,уповноваженого здійснювати розпорядження земельними ділянками державної або комунальної власності,із заявою про безоплатне надання наділу у власність.
Таким органом щодо земель комунальної власності,які розташовані в межах населених пунктів,є відповідна сільська,селищна,міська рада,а щодо земель державної власності,які,як правило,розташовані за межами населених пунктів,є: при наданні земельних ділянок для ведення садівництва або особистого селянського господарства – Головне управління Держгеокадастру у Волинській області; при наданні земельних ділянок в інших випадках – райдержадміністрація.
Уся інформація у розрізі районів,а також альбоми-атласи зарезервованих земельних ділянок є відкритою. Ознайомитися з нею можна на сайті Головного управління Держгеокадастру у Волинській області,а також – в громадських приймальнях Головного управління та його територіальних підрозділів у районах та містах.
Довідка. Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку,визначеному статтею 118 Земельного кодексу України,за умови,що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ,який посвідчує його участь в антитерористичній операції.
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook