Зустріч з польськими консулами відбулася сьогодні,2 грудня,в приміщенні Управління патрульної поліції Луцька.
У рамках заходу побачитися із патрульними полісменами вдалося й школярам. Так,для учнів 2-а та 2-б класів з місцевої ЗОШ №14 провели екскурсію Управлінням,розповіли про правила дорожнього руху й подарували світловідбиваючі предмети. Діти були у захваті від знайомства з поліцейськими,вони ставили безліч запитань про те,як стати патрульним,якою зброєю користуються правоохоронці і чи не бояться вони злочинців. Та ще більше емоцій в діток викликала можливість посидіти у службових автівках патрульних.
Разом з тим,на зустріч із дітьми прибули представники з польського консульства у Луцьку. Зокрема,консул Генерального консульства Республіки Польща Кшиштоф Савіцкі розповів,що часто пересувається і автомобілем й велосипедом,а відтак вражений тим,що в нашому місті люди не охоче користуються світловідбиваючими предметами. Зазвичай містяни перебігають дорогу у невстановленому місці,ввечері їздять велосипедами без будь-яких означень. Аби виправити ситуацію та перевчити лучан,польське консульство вирішило проводити інформаційну кампанію та низку заходів,у рамках яких передають корисні подарунки: світловідбиваючі жилети,браслети та наліпки.
“Ми роздавали людям такі штучки різні і жилетки для безпечної їзди на велосипедах,бо з велосипедами в Луцьку ще гірше. Ви ще не знаєте,скільки людей гинуть,бо їх не побачили водії вчасно. Це дуже серйозна справа і у нас в Польщі така акція безпечної їзди триває уже 20 років. Кажіть своїм батькам,щоб у всіх дітей були такі штучки. Ви просто їх одягаєте,наприклад на руку,і ми уже всіх бачимо”,- наголосив Савіцкі,звертаючись до школярів.
Одночасно,заступник начальника Управління патрульної поліції в Луцьку Роман Буховець подякував за подарунки й зазначив,що відтепер,коли патрульні бачитимуть дітей,котрі йтимуть поблизу дороги без відповідних означень,поліцейські зупинятимуться і даруватимуть маленьким лучанам світловідбиваючі подарунки.
Варто також додати,що патрульна поліція Луцька запускає новий флеш-моб у соцмережах під назвою “Захистись — засвітись!”. У рамках акції,потрібно сфотографуватися самим чи сфотографувати своїх дітей зі світловідбиваючими предметами (наліпки,браслети,жилетки) та розмістити фото у соцмережах,передавши ініціативу друзям.
Як зазначають у поліції: “Такі предмети коштують недорого,але реально можуть врятувати ваші життя!”.
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook