Поліцейського, викритого на одержанні неправомірної вигоди від лісоперевізників, взяли під варту. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Волинської області.
Суд обрав інспектору групи швидкого реагування патрульної поліції Маневицького відділу поліції, затриманому 4 вересня одразу після одержання неправомірної вигоди, запобіжний захід у виді тримання під вартою.
Нагадаємо, протиправну діяльність правоохоронця було викрито прокуратурою Волині спільно із працівниками Управління Служби безпеки України та слідчого управління Головного управління Національної поліції в області. Неправомірну вигоду він одержував на постійній основі від лісоперевізників за не створення перешкод у їхній діяльності.
Поліцейському повідомлено про підозру в одержанні неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище (кримінальне правопорушення, передбачене ч. 3 ст. 368 КК України) й найближчі 60 днів він перебуватиме під вартою.
Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook
1 Comment
Прийдеться бідоласі ділитися