Під Нацрадою - мітинг: вимагають позбавити ліцензії «112 Україна» і NewsOne - Волинь.Правда

Під Нацрадою – мітинг: вимагають позбавити ліцензії «112 Україна» і NewsOne

Показати всі

Під Нацрадою – мітинг: вимагають позбавити ліцензії «112 Україна» і NewsOne

Під будівлею Національної ради з питань телебачення та радіомовлення на Хрещатику у Києві проходить акція протесту, вимогами якої зокрема є позбавлення ліцензій телеканалів «112 Україна» і NewsOne. Про це повідомляє Громадське радіо.

Зібралися кілька десятків протестувальників, серед яких багато літніх людей. На  місці працює також поліція діалогу та Нацгвардія.

Один із поліцейських повідомив, що біля будівлі є і прихильники, і противники рішення позбавити ліцензії дані канали.

Одна з жінок заявила, що хоче, аби «112 канал» «змінив риторику і менше критикував Україну», бо це «шкодить відносинам з Росією, які мають бути гарні». Інша учасниця акції сказала, що хоче, аби на «112 каналі» «було менше Медведчука».

Багато учасників тримають плакати із гаслами проти обох каналів і зазначають, що їхнім опосередкованим власником є Віктор Медведчук — кум Володимира Путіна, і що підтримка цих каналів є підтримкою країни-агресора.

Нагадаємо, у червні соратник кума Путіна Віктора Медведчука Тарас Козак купив телеканал ZIK і створив медіахолдинг за участі каналів «112 Україна» та NewsOne.

Таким чином, Козак об’єднав свої три телеканали — ZIK, «112 Україна» та NewsOne — у медіахолдинг під назвою «Новини».

Більше читайте новин на нашому телеграм каналі та на сторінці у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *